Współpraca z electromobility.ONE

elprosys_emobility_electromobilityone_wspolpraca

Elprosys e-mobility nawiązuje strategiczną współpracę z electromobility.ONE w ramach której będziemy działać RAZEM na rzecz rozwoju Elektromobilności w Polsce!


Z radością informujemy, że Elprosys e-mobility, będący wiodącym dostawcą stacji ładowania AC, łączy siły z firmą electromobility.ONE – jednym z liderów na polskim rynku elektromobilności w zakresie dostaw i montażu stacji szybkiego ładowania DC.


Naszym wspólnym celem jest przyspieszenie rozwoju elektromobilności w Polsce. Działając razem, będziemy skuteczniej wspierać rozwój infrastruktury dla pojazdów elektrycznych zarówno w sektorze komercyjnym, jak i prywatnym. Dodatkowo, nasza współpraca umożliwi poszerzenie asortymentu dostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych, a także usług związanych z projektowaniem miejsca instalacji, przygotowaniem niezbędnej dokumentacji jak i samą instalacją stacji, włączając w to najnowsze technologie i rozwiązania premium.


Jesteśmy pewni, że partnerstwo Elprosys e-mobility z electromobility.ONE okaże się znaczącym krokiem w kierunku rozwoju elektromobilności, a dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu zmieni oblicze rynku motoryzacyjnego w Polsce.