Współpraca z firmą Teltonika Energy

Współpraca z firmą Teltonika Energy

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z firmą Teltonika Energy – globalnym przedsiębiorstwem dostarczającym zaawansowane rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych (EV).


Od teraz znajdą Państwo w naszej ofercie stacje ładowania TeltoCharge, które zapewniają najwyższą jakość ładowania, a także unikatowy i niepowtarzalny design. Co więcej, stacje ładowania TeltoCharge są pełne zaawansowanych funkcji takich jak autoryzacja NFC, sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, a także integracja z protokołem komunikacyjnym OCPP 1.6J.

Dzięki tej współpracy jesteśmy gotowi jeszcze lepiej spełniać rosnące wymagania rynku elektromobilności i zapewnić naszym Klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych.


Zapraszamy do odwiedzenia strony ofertowej poświęconej stacji TeltoCharge firmy Teltonika Energy!

Wallbox TeltoCharge

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych TeltoCharge o mocy 22kW wyróżnia się nie tylko zaawansowanymi funkcjami, ale także eleganckim i kompaktowym designem. Posiada wbudowany kabel o długości 5m, funkcję autoryzacji RFID i może być sterowana aplikacją mobilną…

SPRAWDŹ WIĘCEJ